Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Відкрито набір до Школи організацій з розвитку підприємництва. Інформаційна зустріч завтра
Відкрито набір до Школи організацій з розвитку підприємництва. Інформаційна зустріч завтра

Поділитися новиною:

Відкрито набір до Школи організацій з розвитку підприємництва. Інформаційна зустріч завтра

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» спільно з Фондом Східна Європа оголошують конкурсний набір до Школи організацій з розвитку підприємництва – «На варті інтересів бізнесу».

Школа «На варті інтересів бізнесу» пропонує місцевим організаціям з розвитку підприємництва сучасні інструменти для створення сприятливого бізнес-середовища та грант на реалізацію власного проєкту. 

Протягом навчання учасники Школи дізнаються, як використовувати відкриті дані для розвитку бізнесу, вести бізнес онлайн, забезпечувати ефективний діалог бізнесу та органів місцевого самоврядування. І ще – безліч актуальних знань та практичних навичок для підтримки бізнесу, запуску нових сервісів та швидкого реагування на виклики сьогодення. 

Запрошуємо представників громад, ініціативні групи міст та ОТГ та громадські організації на інформаційну

16 квітня о 15:00 відбудеться онлайн зустріч для ознайомлення з інформацією про конкурсний набір до Школи організацій з розвитку підприємництва – «На варті інтересів бізнесу».

Участь у школі можуть брати:

  • місцеві організації з розвитку підприємництва, включаючи агентства місцевого розвитку, центри розвитку бізнесу та підтримки бізнесу, які працюють на рівні міст та ОТГ з населенням не більше 100 тисяч осіб;
  • ініціативні групи та команди міст та ОТГ, які мають на меті підтримку/розвиток підприємництва та планують створити відповідні організації.

Подати заявку на участь у Школі можна до 27 квітня 2020 року за посиланням.

Обов’язково приєднуйтесь до інформаційної зустрічі 16 квітня о 15:00 за посиланням.

Довідково: Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Школа складається з двох компонентів. Фокус першого компоненту, що реалізується CIVITTA, залучення МСП до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного розвитку. Другий компонент, який реалізує Фонд Східна Європа, спрямований на моніторинг діяльності місцевої влади та збільшення прозорості у взаємодії локального бізнесу з владою.

 

http://www.oblrada.kharkov.ua/

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/549 | Переглядів: 299Дата публікації: 08:31 16.04.2020