Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Онлайн-вебінар для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»
Онлайн-вебінар для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

Поділитися новиною:

Онлайн-вебінар для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

21 квітня з 14.00 до 15.30 відбудеться вебінар для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» на развиток первинної ланки медицини Харківської області, під час якого Олена Кулик, начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зав'язків Харківської обласної ради розповість про умови, алгоритм підготовки проєктної заявки та конкурсної документації для участі в конкурсі мінігрантів.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Під час вебінару учасники зможуть залишити питання в чаті, а також надіслати їх на електронну адресу ether.kharkiv@gmail.com з поміткою «Є питання».

Усі відповіді, які спікерка отримає під час вебінару, учасники отримають під час онлайн консультацій:

• 23 квітня з 14.00 до 15.00. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.
• 24 квітня, 14.00 до 15.00. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Також можна надіслати питання на електронну адресу ether.kharkiv@gmail.com з поміткою «Є питання».

Нагадуємо, 10 квітня розпочався прийом заявок на другий етап конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Подавати заявки можуть:
I група: центри первинної медико-санітарної допомоги, центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад;
II група: органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група);
III група: лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП).
За умовами конкурсу, проєкти учасників мають бути спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.
Сума мінігранту для першої та другої групи складає до 300 тисяч гривень кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тисяч гривень.
Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, не менше 10% від загального бюджету проєкту.
Проєктні заявки та конкурсна документація приймаються до 4 травня 2020 року ( до 24.00 години) в електронній формі на офіційну адресу проєкту "Ефективна первинна медицина в громаді" ether.kharkiv@gmail.com.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/560 | Переглядів: 241Дата публікації: 09:27 21.04.2020