Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Прийом заявок на участь у ІІ етапі проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» триватиме до 4 травня 2020 року
Прийом заявок на участь у ІІ етапі проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» триватиме до 4 травня 2020 року

Поділитися новиною:

Прийом заявок на участь у ІІ етапі проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» триватиме до 4 травня 2020 року

Сьогодні відбувся онлайн-вебінар для учасників конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Про умови, алгоритм підготовки проєктної заявки та конкурсної документації для участі в конкурсі мінігрантів розповіла начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик.

Як нагадала Олена Кулик, у першому етапі проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» участь взяли 54 заявки, 12 з яких були визначені переможцями.

З 10 квітня розпочався прийом заявок на другий етап конкурсу мінігрантів, метою якого є підтримка ефективного розвитку системи первинної медико-санітарної допомоги в територіальних громадах.

Триватиме прийом заявок до 4 травня. Проєкти-переможці, яких визначатиме конкурсна комісія, будуть оголошені 22 травня поточного року. Реалізація проектів має бути завершена у територіальних громадах до листопада включно.

Також спікерка акцентувала увагу учасників онлайн-вебінару на тому, що участь у конкурсі можуть брати три категорії учасників, а саме: центри первинної медико-санітарної допомоги, центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад (перша група); органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група); лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП) (третя група). Сума гранту для першої та другої категорії не повинна перевищувати 300 тис грн, для третьої - 150 тис грн.

«Закликаю зосереджуватися при підготовці проєктної документації саме на проблемах конкретної територіальної громади. Акцентуйте увагу на пошуку болючих питань, які варто вирішувати у конкретному населеному пункті. Також необхідно чітко дотримуватись термінів подання проектної документації Кожен учасник має змогу подати лише одну заявку», - наголосила Олена Кулик.

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени 2018 року і триватиме до лютого 2021 року. Реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» втілюється Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання мінігрантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/571 | Переглядів: 462Дата публікації: 15:52 21.04.2020