Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

06 вересня 2018 року голова районної ради Н. Онищенко провела позачергову ХХVІІІ сесію Шевченківської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

06 вересня 2018 року голова районної ради Н. Онищенко провела позачергову ХХVІІІ сесію Шевченківської районної ради VII скликання

з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до Програми територіальної оборони Шевченківського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року (зі змінами).  

3.  Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від  21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

4. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання адресної грошової допомоги  мешканцям Шевченківського району, затвердженого рішенням ХVІ сесії VІІ скликання від 03 серпня 2017 року (зі змінами).

5. Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр Шевченківської районної ради Харківської області».

6. Про прийняття у   спільну   власність  територіальних    громад    сіл,   селища Шевченківського району  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області книг придбаних на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки.

7. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 10,8209 га, що надаються в оренду Фермерському господарству «ДОМ-2006» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Безмятежненської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населених пунктів.

8. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані за межами населених пунктів на території  Волоськобалаклійської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

Питання порядку денного розглянуто, активно обговорено та підтримано депутатами районної ради.

На сесії районної ради були присутні заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян, голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько, начальник управління організації будівництва Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Дмитро Руссу, сільські та селищний голови та керівники підприємств, установ та організацій району.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/59 | Переглядів: 636Дата публікації: 16:33 06.09.2018