Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Всеукраїнський семінар
Всеукраїнський семінар

Поділитися новиною:

Всеукраїнський семінар

У смт Затока Одеської області розпочав свою роботу XVII Всеукраїнський семінар для представників органів місцевого самоврядування, що триватиме чотири дні.

У нараді-семінарі беруть участь перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Василь Гуляєв, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голови місцевих рад, експерти. Шевченківський район представляє голова районної ради Наталія Онищенко.

Під час заходу підніматимуться питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації. Обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

Спікерами наради-семінару будуть високопосадовці органів державної влади, зокрема очікується Прем’єр-міністр України, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

Між іншим, у рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO. А також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад .

Формат семінару  – інтерактивний. Учасники матимуть змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами.

Альбом: Всеукраїнський семінар
Альбом: Всеукраїнський семінар
Альбом: Всеукраїнський семінар
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/60 | Переглядів: 650Дата публікації: 16:37 12.09.2018