Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Триває обговорення змін до Основного Закону
Триває обговорення змін до Основного Закону

Поділитися новиною:

Триває обговорення змін до Основного Закону

Зміни до Конституції в частині децентралізації обговорили сьогодні під час онлайн-зустрічі народних депутатів, представників Мінрегіону, всеукраїнських та місцевих асоціацій органів місцевого самоврядування, місцевих рад, конституціоналістів, науковців, експертів, всього близько 50 учасників з різних областей України та міста Києва.

Учасники онлайн-зустрічі приділили увагу кільком тематичним блокам: майбутня структура адміністративно-територіального устрою, повноваження місцевого самоврядування та відповідне ресурсне забезпечення, державна влада і нагляд.

За дорученням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова, участь в обговоренні взяв перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, який представив пропозиції до законопроєкту щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації, напрацьовані на базі відповідного проєкту, схваленого Правлінням Української асоціації районних та обласних рад.

Учасники онлайн-наради вирішили створити зменшену за складом робочу групу, яка підготує остаточний текст законопроекту з урахуванням висловлених під час обговорень пропозицій.

Проект змін до Основного Закону планується внести на розгляд парламенту та направити до Конституційного суду в травні.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/608 | Переглядів: 270Дата публікації: 11:38 28.04.2020