Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Сергій Чернов: Регіональні цільові програми будуть переглянуті з метою ефективного перерозподілу коштів
Сергій Чернов: Регіональні цільові програми будуть переглянуті з метою ефективного перерозподілу коштів

Поділитися новиною:

Сергій Чернов: Регіональні цільові програми будуть переглянуті з метою ефективного перерозподілу коштів

Голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов в ході засідання членів Асоціації органів місцевого самоврядування наголосив на необхідності збалансування місцевих бюджетів, враховуючи законодавчі зміни, які були ухвалені у зв’язку з введенням карантинних обмежень.

«Необхідно разом з фахівцями податкової служби проаналізувати можливі втрати дохідної частини бюджету, які виникають через зміну у Податковому законодавстві, зокрема пов’язані з наданням пільг або ж відтермінуванням сплати окремих податків. Зокрема, за прогнозами фахівців недоотримання до зведеного бюджету області складе близько 20 відсотків податків, а деякі райони навіть до 30», – сказав Сергій Чернов.

Голова обласної ради висловив переконання у доцільності ретельного аналізу дохідної та видаткової частини бюджетів, адже необхідно врахувати всі наявні резерви щодо збільшення надходжень і внести відповідні корективи в місцеві бюджети на 2020 рік.

Отже, за словами Сергія Чернова, депутатські комісії обласної ради почнуть після травневих свят перегляд цільових обласних програм з метою ефективного перерозподілу коштів та обмеження фінансування непершочергових статей видатків, а відповідні рішення будуть ухвалені в ході пленарного засідання, яке заплановано на 28 травня.

Людмила Немикіна, голова постійної комісії з питань бюджету, віце-президент Асоціації, повідомила, що секвестр обласного бюджету буде на рівні 365 млн грн та звернула увагу членів Асоціації на тому, що підтримка з обласного бюджету районним бюджетам в умовах, які склалися, на жаль, не є можливою.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/622 | Переглядів: 306Дата публікації: 16:37 29.04.2020