Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Поділитися новиною:

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристичної організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на ХІІІ сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристичної організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День туризму» від 21 вересня 1998 року № 1047/98.

Всесвітня туристична організація (ВТО, з 2005 р. - ЮНВТО) — міжнародна міжурядова організація в галузі туризму. Створена у 1975 році в Мадриді, де знаходиться штаб-квартира

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Тож сьогодні бажаємо міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Зі святом всіх, небайдужих до туризму людей!

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/64 | Переглядів: 489Дата публікації: 09:25 27.09.2018