Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Відкриття міні-проектів
Відкриття міні-проектів

Поділитися новиною:

Відкриття міні-проектів

27 вересня 2018 року відбулися презентації 5-ти міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах прийняли участь депутати Харківської обласної ради Ісламов Вісхан Алавдієвич та Чигринов В’ячеслав Васильович, голова районної ради Наталія Онищенко,  голова районної державної адміністрації Валерій Приходько.

Розпочались презентації, так би мовити, з «освітніх» міні-проектів.

В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Новомиколаївка Новомиколаївської сільської ради реалізовано міні-проект «Англійська мова – вікно у світ», де в лінгафонному кабінеті встановлена сучасна комп’ютерна техніка та обладнання для вивчення іноземних мов.

Вартість даного проекту 200,00 тисяч гривень, з яких 100,00 тисяч гривень – це кошти обласного бюджету.

В Великохутірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів реалізовано міні-проект «Актова зала – візитка школи та села», де зайшовши до актової зали розумієш як чудово, затишно та комфортно буде дітлахам проводити всі святкові заходи використовуючи новісіньку останнього покоління техніку.

Бюджет цього міні-проекту 200,00 тисяч гривень, з яких 100,00 тисяч гривень було виділено Харківською обласною радою.

В Шевченківському ліцеї районної ради реалізовано міні-проект «Опорному  освітньому закладу – сучасну їдальню», де після  капітального ремонту обідньої зали тепер виблискують нові умивальники, столи та стільці.

Для реалізації цього проекту було виділено 199,911 тисяч гривень, з яких 99,956 тисяч гривень – кошти обласного бюджету.

Наступний міні-проект було реалізовано в Шевченківській центральній районній лікарні за ініціативи Шевченківського товариства ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Харківської області – «Вилікуємо, зміцнемо фізично та зігріємо теплом серця захисників України».

Важко переоцінити соціальне значення цього проекту, який спрямований на покращення умов перебування, лікування, зміцнення фізичного та морального стану, соціальної адаптації та підвищення соціальної активності учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, військовополонених та ветеранів Другої світової війни.

Дві палати в хірургічному та одна в терапевтичному стаціонарних відділеннях було відремонтовано та забезпечено новими, за останніми вимогами, меблями та побутовою технікою.

Загалом на реалізацію цього проекту було виділено 298,423 тисяч гривень, з яких 149,212 тисяч гривень – кошти обласного бюджету.

 В районному Будинку культури було реалізовано міні-проект «Спорт для всіх – здоров’я нації» - технічне переоснащення внутрішньої системи опалення та поточний ремонт приміщення центру для заняття фізичною культурою та спортом, відкриття якого дало змогу  спільно займатися спортом молодим сім’ям з дітьми з різних видів спорту, так як  там проводяться заняття в секціях та гуртках, як для дорослих так і для діточок.

Завдяки реалізації даного міні-проекту населення селища стало більше приділяти уваги здоровому способу життя, з’явився спільний спортивний та духовний інтерес, що дало змогу весело та з користю проводити свій вільний час з сім’єю, що в свою чергу покращить фізичний розвиток населення, зупинить занепад фізкультурно-оздоровчого розвитку, зменшить негативні соціальні прояви серед дітей та молоді, покращить рівень спілкування дітей та батьків.

Загалом на цей міні-проект було використано 265,00 тисяч гривень, з яких 132,5 тисячі гривень – кошти обласного бюджету.

Як зазначила голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко, тяжко переоцінити соціальне значення кожного реалізованого міні-проекту для тієї чи іншої територіальної громади Шевченківщини, але з 19-ти поданих на конкурс міні-проектів в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» переможцями стали 6 проектів, 5 із яких відкрито сьогодні.

Також голова районної ради наголосила, що триває підготовка і подання міні-проектів на конкурс міні-проектів в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2019 рік і перед громадами Шевченківського району поставлено задачу подання більш якісних проектних заявок.

Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Альбом: ІВІВІ
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/65 | Переглядів: 910Дата публікації: 17:47 27.09.2018