Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Місцева економіка після карантину: як підтримати бізнес у громадах
Місцева економіка після карантину: як підтримати бізнес у громадах

Поділитися новиною:

Місцева економіка після карантину: як підтримати бізнес у громадах

Як громади і місцевий бізнес в Україні та за кордоном адаптуються до умов карантину? Як подолати наслідки карантину та як сьогодні місцева влада може допомогти бізнесу вижити?

Про це та багато іншого говорили під час міжнародної онлайн-конференції “Відновлення місцевої економіки”.

Конференцію організувала Програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) за сприяння європейського відділення Міжнародної Асоціації менеджерів міст ICMA Europe, польського Фонду розвитку місцевої демократії, Програми “U-LEAD з Європою” та шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” SKL International.

“Зараз всі країни ставлять собі запитання, як вижити в карантині, як перенести його? В Україні близько 2 мільйонів людей можуть втратити роботу внаслідок карантину. Тому ми зацікавлені мати відкриту дискусію про виклики, які ми маємо, та запропонувати креативні ідеї з приводу того, що робити, – зазначила під час відкриття конференції Сюзан Кутор, виконуюча обов’язки Директора місії USAID в Україні. – Після кризи нам всім знадобиться колективна дія на місцевому і національному рівні для того, щоб подолати її наслідки. По всьому світу Уряд США допомагає подолати епідемію і ми збільшили допомогу Україні”.

 

https://decentralization.gov.ua/

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/652 | Переглядів: 433Дата публікації: 09:42 14.05.2020