Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки україни інформує
Служба безпеки україни інформує

Поділитися новиною:

Служба безпеки україни інформує

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, визначених статтею 3 Закону України „Про запобігання корупції".

Так, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було викрито факт одержання неправомірної грошової вигоди працівником Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області. За інформацією СБ України, головний спеціаліст підрозділу організації запобігання нелегальній міграції налагодив механізм вимагання та отримання грошей від іноземних громадян. Зокрема, задокументовано, що зловмисник отримав з іноземця 2,5 тис. $ за безперешкодну та прискорену процедуру набуття українського громадянства. Правоохоронці затримали хабарника у Харкові під час отримання усієї суми неправомірної вигоди.   

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрання йому запобіжного заходу.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/657 | Переглядів: 492Дата публікації: 16:24 14.05.2020