Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради
Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради

Потреба у проведенні позачергової сесії виникла у зв’язку з необхідністю невідкладного вирішення соціально важливих питань, а саме: виділення коштів на співфінансування чотирьох міні - проектів, які отримали перемогу у конкурсі «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради, необхідністю фінансування заходів у рамках Програми забезпечення Центральної районної лікарні, співфінансування на придбання шкільного автобусу, тощо.

Затверджено Програму розвитку та забезпечення комунального некомерційного підприємства «Шевченківська центральна районна лікарня» Шевченківської районної ради Харківської області. Дана Програма передбачає можливість фінансування з районного бюджету заходів з підтримки та повноцінного функціонування КНП у зв’язку з недостатнім державним фінансуванням.

 

Затверджено Положення про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів КНП «Шевченківська центральна районна лікарня» Шевченківської районної ради Харківської області, метою прийняття якого є затвердження показників фінансового плану з урахуванням специфіки галузі охорони здоров’я та врегулювання питання форми, строку, порядку розробки фінансових звітів.

 

Соціально важливим питанням є прийняття Порядку відшкодування вартості проїзду окремим категоріям громадян автомобільним транспортом на міжміських автобусних маршрутах загального користування за рахунок районного бюджету. Цим рішенням встановлено додаткову можливість пільговій категорії населення за рахунок коштів районного бюджету здійснювати поїздки на міжміських автобусах шляхом проведення відшкодування їм вартості проїзду один раз  на день (туди і назад), але не більше десяти поїздок на місяць.

          Згідно з цим Порядком право на одержання такого виду компенсації мають наступні пільгові категорії населення:

  • учасники бойових дій;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни І групи;
  • постраждалі учасники Революції Гідності;
  • діти з багатодітних сімей;
  • особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю або дитину з інвалідністю), мають право на 50-відсоткову знижку вартості проїзду в період з 1 жовтня по 15 травня;
  • військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю в наслідок бойових дій (50-відсоткову знижку вартості проїзду);
  • батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісті під час проходження військової служби (50-відсоткову знижку вартості проїзду).

        Депутати також затвердили розпорядження голови районної ради про затвердження технічної документації на ремонт частини даху будівлі спільної власності територіальних громад сіл, селища району, а саме де розміщене Управляння соціального захисту населення райдержадміністрації. Кошти депутатами було виділено цього року, роботи з ремонту проведено.

 

        Надано згоду на прийняття майна від Старовірівської сільської ради для дитячого садочка цієї ж громади.

 

Також депутати районної ради заслухали інформацію виконуючого обов’язки директора КНП «Шевченківська центральна районна лікарня» Шевченківської районної ради Харківської області Перепадю Світлану Михайлівну щодо стану захворюваності на COVID-19 у Шевченківському районі. Так, станом на сьогодні виявлено і лабораторно підтверджено 5 випадків захворюваності на коронавірус: 2 – Волоська Балаклія, 1- Сумське та 2 - в селищі Шевченкове. 4 хворих знаходяться на самоізоляції під контролем сімейних лікарів і 1 в Куп’янській лікарні. Всі хворі в задовільному стані.

Альбом: Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради
Альбом: Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради
Альбом: Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради
Альбом: Сьогодні відбулася позачергова ХХХІХ сесія районної ради
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/664 | Переглядів: 1036Дата публікації: 15:30 15.05.2020