Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

1 червня - Міжнародний День захисту дітей
1 червня  - Міжнародний День захисту дітей

Поділитися новиною:

1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості - подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання та дотримання прав дитинства.

Треба завжди пам’ятати, що від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Адже діти - це майбутнє України, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю всім діткам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

 

З повагою,

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/707 | Переглядів: 390Дата публікації: 07:00 01.06.2020