Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Оренда державного і комунального майна буде відбуватися через електронні аукціони
Оренда державного і комунального майна буде відбуватися через електронні аукціони

Поділитися новиною:

Оренда державного і комунального майна буде відбуватися через електронні аукціони

3 червня Кабінет Міністрів України на засіданні затвердив новий Порядок передачі державного та комунального майна в оренду.

Відповідну постанову прийнято з доопрацюванням протягом 3-х днів.

Нові механізми передбачають, зокрема, передачу майна виключно через електронну торгову систему, оприлюднення інформації за результатами аукціону, запровадження онлайн-моніторингу. 

Рішення спрямоване на підвищення ефективності орендних відносин, спрощення та осучаснення процедур  оренди, забезпечення рівного доступу усіх зацікавлених потенційних орендарів до майна та конкурентоспроможності, запобігання зловживань і посилення громадського контролю у цій сфері. 

«Проведення ефективних, прозорих аукціонів забезпечить збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. В свою чергу, це сприятиме розвитку ринкового середовища і, як наслідок, збільшенню кількості робочих місць та самозайнятості населення», - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 

Новий Порядок поширюється на передачу в оренду державного та комунального майна, що знаходиться на балансі державних та комунальних підприємств, державних та місцевих органів, Національної та галузевих академій наук, тощо.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/orenda-derzhavnogo-i-komunalnogo-majna-bude-vidbuvatisya-cherez-elektronni-aukcioni

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/721 | Переглядів: 450Дата публікації: 10:27 04.06.2020