Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Мінрегіон оприлюднив проєкт майбутніх районів Харківщини
Мінрегіон оприлюднив проєкт майбутніх районів Харківщини

Поділитися новиною:

Мінрегіон оприлюднив проєкт майбутніх районів Харківщини

Проєкт формату майбутніх районів – їхню кількість та склад по кожній області і АР Крим Мінрегіон направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування.

У відомстві зазначили, що карти майбутніх районів підготовлені на основі пропозицій обласних державних адміністрацій та тривалих консультацій з асоціаціями і експертним середовищем та наголосили, що це є в своїй сукупності лише першим проектним документом, який ще зазнає змін в ході погоджень та попередніх обговорень на рівні Уряду, перед його схваленням.

«Мінрегіон спрямував на погодження проект постанови Верховної Ради України щодо майбутніх районів в Україні. Звісно, що цей проект не є догмою. Ще вноситимуться пропозиції, які будуть обов'язково розглянуті і, якщо вони не суперечитимуть критеріям, яким мають відповідати майбутні райони, будуть враховані. Ключове – майбутні райони повинні бути оптимальними за своїми параметрами для того, щоб в них організувати ефективну систему державного управління, зокрема - формування на цьому рівні дієвих органів виконавчої влади», - прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В'ячеслав Негода.

У даному проекті формату майбутніх районів запропоновано замість 27 існуючих районів Харківської області – 7 нових укрупнених. Цю кількість підтримує й Асоціація органів місцевого самоврядування області, й Харківська обласна рада.

Джерело:http://association.kharkov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=4582:2020-06-08-14-44-26&catid=39:2011-06-28-13-09-12&Itemid=152

Альбом: Мінрегіон оприлюднив проєкт майбутніх районів Харківщини
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/729 | Переглядів: 305Дата публікації: 08:25 09.06.2020