Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ІІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування
ІІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

ІІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування

Сьогодні, 16 жовтня голова районної ради Н. Онищенко прийняла участь у ІІІ Польсько-Українському Форумі місцевого самоврядування «Громада. Інвестиції. Розвиток». Основними питаннями, що обговорювались стали: енергоефективність, інвестування в громади та в людей.

Захід проходив за участю керівництва області, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, Генерального консула Республіки Польща у місті Харкові  Януша Яблонського, президента Польсько-української господарчої палати, президента Міжнародного об’єднання «Європа-Північ-Схід» Яцека Пєхоти, директора українських програм Фонду міжнародної солідарності Адама Зауера.

Загалом у Форумі брали участь понад 250 представників керівництва, громадськості та бізнесу об’єднаних територіальних громад Харківщини, депутати Харківської обласної ради, представники облдержадміністрації, а також районних і місцевих рад, що знаходяться в процесі об’єднання.

У ході першої панельної дискусії Форуму організатори презентували пілотний проект Польсько-української господарчої палати «Нова Енергія – енергетично спроможна громада», який завдяки співпраці польської та української сторін стартував на території п’ятьох об’єднаних територіальних громад.

Другою важливою сферою обговорення на Форумі була тема «Інвестиції в людей» - Соціальні послуги в ОТГ як інструмент розвитку людського капіталу. У ході дискусії обговорюють нові стандарти соціальних послуг для мешканців громад та шляхи створення комфортних умов життя у громадах. Польські та українські експерти поділилися також власним досвідом щодо цього питання.

Альбом: ІІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування
Альбом: ІІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/73 | Переглядів: 528Дата публікації: 17:46 16.10.2018