Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, визначених статтею 3 Закону України „Про запобігання корупції".

Так, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було викрито факт одержання неправомірної грошової вигоди працівником закладу охорони здоров’я у м. Харків. За інформацією СБ України, лікар-психіатр Міського психоневрологічного диспансеру № 3 ,яка має вищу освіту, кваліфікаційну категорію, вимагала з місцевого жителя 1 тисячу доларів США за сприяння в отриманні відповідної групи інвалідності. Лікар встигла отримати першу частину грошей в розмірі 850 доларів і її затримали у її ж кабінеті під час передачі решти суми. 

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрання їй запобіжного заходу.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/739 | Переглядів: 577Дата публікації: 16:39 10.06.2020