Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

На Харківщині триває Європейський тиждень сталої енергії
На Харківщині триває Європейський тиждень сталої енергії

Поділитися новиною:

На Харківщині триває Європейський тиждень сталої енергії

В рамках Європейського тижня сталої енергії відбуваються практичні семінари для територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Питання ефективного використання енергоресурсів та економії фінансових коштів є актуальними для територіальних громад Слобожанщини. Тож за підтримки Харківської обласної ради організовано низку практичних онлайн семінарів, в ході яких вивчається провідний досвід застосування сучасних технологій в галузі енергетики та екологічного споживання енергії.

До участі у заходах запрошені представники об’єднаних територіальних громад регіону, фахівці комунальних підприємств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На семінарах розглянули можливості використання енергоефективних технологій в системах опалення, вентиляції та кондиціонування приміщень, утеплення фасадів та застосування технологій рекуперації тепла в житлових будинках та комунальних установах.

Учасники мали змогу ознайомитись з прикладами застосування енергоефективних технологій в населених пунктах України та поставити питання безпосередньо представникам провідних фірм–виробників енергозберігаючих систем та продуктів.

Як зазначила модератор практичних семінарів, керівниця відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту Харківської обласної ради Олена Мороз, презентація досвіду провідних компаній, які працюють в галузі енергозбереження, обов’язково стане у нагоді територіальним громадам, особливо тим, де реалізуються проєкти з будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду.

В рамках цьогорічного Європейського тижня енергії, який відкрив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 23 червня, вже відбулось три практичні семінари, четвертий, заключний семінар, заплановано на 26 червня. Також тематичні заходи, спрямовані на популяризацію відповідального споживання енергоресурсів, відбуваються на Чугуївщині, Куп’янщині, Первомайщині та у місті Мерефа.

Європейський тиждень сталої енергії - найбільший захід ініціативи ЄС «Угода мерів - Схід», присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об'єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії. Харківська обласна рада з 2014 року є єдиним з українських обласних рад координатором ініціативи ЄС «Угода мерів - Схід».

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24310-na-kharkivshchini-trivae-evropejskij-tizhden-staloji-energiji

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/787 | Переглядів: 408Дата публікації: 15:29 25.06.2020