Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ

Поділитися новиною:

ОГОЛОШЕННЯ

Великохутірська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації,

а саме «Детальний план території по вул. 40 річчя Перемоги, 85 до пров. Поперечний в межах с. Великі Хутори Шевченківського району Харківської області для розміщення, будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР»

Великохутірська сільська рада з 02.11.2018 року оприлюднює матеріали проекту «Детального плану території по вул. 40 річчя Перемоги, 85 до пров. Поперечний в межах с. Великі Хутори Шевченківського району Харківської області для розміщення, будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ « УКРТАУЕР»

Із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: с. Великі Хутори вул. 40 річчя Перемоги, 84. в приміщенні сільської ради – в період з 02 листопада по 02 грудня 2018 року.

Пропозиції та зауваження слід подавати до Великохутірської сільської ради за адресою: с. Великі Хутори, 40 річчя Перемоги, 84

Термін подання пропозицій: з 02.11.2018 по 02.12.2018р.

 

 

 

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті

Повідомлення про початок процедури, розгляду та врахування пропозицій у проекті Детального плану території  по вул. 40 річчя Перемоги, 85 до пров. Поперечний в межах с. Великі Хутори Шевченківського району Харківської області для розміщення, будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР»

1.      Мета, склад та зміст детального плану території

Детальний план території розроблений з метою регулювання планування  та забудови території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів; раціонального використання території району; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво.

Завдання проекту:

- визначення функціонального призначення  та параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах населеного пункту з метою розміщення (обслуговування) об’єкту будівництва;

- визначення  всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

- отримання  правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів.

2.      Основні техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки, що проектується складає – 0,02 га.

3.      Відомості про замовника  та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Детальний план розроблений на підставі рішення голови Великохутірської  сільської ради  від 19.07.2017 за №123 «Про надання ТОВ»УКРТАУЕР» дозволу на розробку детального плану території для розміщення, будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі».

Замовником розроблення проекту є Великохутірська сільська рада.

Розробником проекту є ТОВ «Архітектурно-проектне бюро  «АТРІУМ», кваліфікаційний  сертифікат АА №003252 від 14.07.2016р.

4.      Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом:

З проектом детального плану території можна ознайомитися з 02.11.2018 по 02.12.2018 у Великохутірської сільської ради

5.      Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій :

Сергієнко Т.М.  – Голова Великохуторської сільської ради, адреса: с. Великі Хутори, 40 річчя Перемоги, 84

6.      Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 02.11.2018 по 02.12.2018 у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом за адресою с. Великі Хутори, 40 річчя Перемоги, 84. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

 

Приєднані документи:

Матеріали проекту
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/81 | Переглядів: 567Дата публікації: 16:54 01.11.2018