Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, визначених статтею 3 Закону України „Про запобігання корупції".

Так, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було задокументовано факт вимагання грошей з підлеглих виконуючим обов’язки керівника Харківської регіональної лабораторії Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. За версією досудового слідства, посадовець вимагав із кількох працівників установи 60 тисяч гривень на місяць. За «данину» він гарантував підлеглим не звільняти їх із займаних посад та не притягати до дисциплінарної відповідальності за штучними звинуваченнями. Правоохоронці затримали фігуранта на робочому місці під час отримання щомісячної суми неправомірної винагороди.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368  КК України та вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/828 | Переглядів: 479Дата публікації: 09:13 08.07.2020