Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

4 листопада – День працівника соціальної сфери
4 листопада – День працівника соціальної сфери

Поділитися новиною:

4 листопада – День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом! День працівника соціальної сфери відзначають фахівці, які присвятили себе гуманній справі - роботі з людьми, що потребують допомоги та підтримки. У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта, совість.

Ви щоденно піклуєтеся про ветеранів війни і праці, про літніх людей, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Допомагаєте їм долати життєві труднощі, вірити в себе і свої можливості, знаходити вихід із найскрутнішої ситуації. Щиро вірю, що ваша працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Щоб ніколи не вичерпалася ваша віра у щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою,

голова районної ради                                                                                            Н.Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/83 | Переглядів: 802Дата публікації: 09:58 02.11.2018