Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

РАЗОМ У МАЙБУТНЄ- активна фаза реалізації мініпроєктів у Шевченківському районі.
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ- активна фаза реалізації мініпроєктів у Шевченківському районі.

Поділитися новиною:

РАЗОМ У МАЙБУТНЄ- активна фаза реалізації мініпроєктів у Шевченківському районі.

На Шевченківщині розпочато роботи по втіленню п’яти мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2020 році. Цей конкурс започаткований головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим у 2011 році. За час існування конкурсу в Харківській області реалізовано понад 1700 проєктів. Зокрема, за час існування конкурсу Шевченківським районом до обласного конкурсного комітету було представлено 106 мініпроєктів, з яких отримало перемогу -35, що дає можливість багатьом громадським організаціям району втілити в життя частинку своїх нездійсненних мрій в реальність.

Як ми писали раніше – цього року п’ять мініпроєктів Шевченківського району із поданих чотирнадцяти  отримали перемогу.  До початку  робіт з  керівниками ініціативних груп - конкурсантів проєктів - перможців  були підписані «Договори про реалізацію мініпроєктів розвитку територіальних громад в межах конкурсу «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ», які фінансуються з  місцевих бюджетів.

  Районна рада в свою чергу супроводжує та координує хід реалізації мініпроєктів.

14 липня 2020 року Наталія Онищенко провела робочу нараду з цього питання.

      На сьогоднішній день йде активна фаза реалізації даних мініпроєктів. Громадськими організаціями району (Конкурсантами) разом з розпорядниками коштів бюджетних установ вживаються вичерпні заходи щодо ефективного використання коштів обласного та місцевого бюджетів, внесків Конкурсантів, організація договірної кампанії, проведення системи електронних закупівель. придбання товарів, предметів, матеріалів та послуг у відповідності до поданих проектних заявок, проведення аукціонів, тощо…

   Батьківський комітет КЗ «Новомиколаївський  ліцей» разом з керівництвом  сектору освіти Шевченківської районної державної адміністрації активно реалізують мініпроєкт « Сучасним дітям – сучасний інформаційно-комп’ютерний центр» та використовують надане фінансування  з різних джерел.  Проведено відкриті торги ( оснащення комп’ютерного центру) Йде підготовка до підписання договору. Сподіваємося що реалізація мініпроєкту буде успішною і вчасною..

    Батьківський комітет Шевченківської ЗОШ №1  разом з розпорядником коштів  втілють в життя  мініпроєкт «Від благоустрою шкільної їдальні до  забезпечення здоров’я дітей» . Проведені відкриті торги на поточний ремонт їдальні, підписаний договір та на сьогоднішній день розпочаті роботи. Проведено спрощену процедуру на закупівлю стільців  та оголошено спрощену процедуру на закупівлю столів. Активність в реалізації цього мініпроєкту  зрозуміла, бо не за горами  новий навчальний рік і учні повинні вже відвідувати оновлену їдальню.

     Батьківська рада Шевченківського ліцею невпинно працюють на прискоренням виконання мініпроєкту «Опорному освітньому закладу- сучасний бібліотечно- інформаційний центр» Оголошено спрощену процедуру(поточний ремонт бібліотеки). Проведений аукціон. Підписані  договори . Розпочатий ремонт. Проведено спрощену процедуру закупівлі стільців. Оголошено спрощену процедуру закупівлі столів. Відбулися аукціони. Підписані договори. Проведено відкриті торги - придбання ноутбуків. Підписані договори. Планується що 1 вересня сучасний бібліотечно-інформаційний центр гостинно відкриє двері для своїх відвідувачів.

   Шевченківське товариство рибалок-аматорів «Аматор» разом з розпорядником коштів КНП «Шевченківська ЦРЛ» проводять активну роботу по виконанню мініпроєкту «Затишне та оснащене приймальне відділення - початок якісного лікування». Оголошено спрощені  закупівлі  на проведення ремонтних робіт та проведений аукціон. Готуються до підписання договорів. Жителі нашого району з нетерпінням чекають  реалізації цього мініпроєкту в найближчий час.

       Шевченківське районне реєстрове козацьке товариство разом   з сектором культури Шевченківської районної адміністрації опікується втіленням в життя мініпроєкту «Від минулого до  сьогодення». Оголошені та проведені відкриті торги. Проводиться процедура підготовки до підписання Договорів.

 Як відмітила Наталія Володимирівна, підводячи підсумки наради, можна з впевненістю сказати що всі виконавці з великою відповідальністю ставляться до виконання  своїх обов’язків по впровадженню в життя  мініпроєктів, а обласний конкурс «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» надає  можливості для жителів нашої громади втілювати в  реальне життя найцікавіші мрії .

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/850 | Переглядів: 685Дата публікації: 16:44 15.07.2020