Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Робоча поїздка до Волоськобалаклійської сільської ради
Робоча поїздка до Волоськобалаклійської сільської ради

Поділитися новиною:

Робоча поїздка до Волоськобалаклійської сільської ради

Сьогодні заступник голови Шевченківської районної ради Сергій Козир здійснив робочу поїздку до Волоськобалаклійської сільської ради.

З сільським головою Євгенієм Бендюком обговорили всі проблемні питання, що стосуються життєдіяльності громади, основними з яких виявились:

  • відсутність якісного асфальтного покриття на дорогах в межах сільської ради;
  • встановлення дитячого майданчика, адже в селі проживає майже 100 дітей віком до 14 років.

Також сільський голова поділився планами на майбутнє, що хотілося б залучити інвестиції для розвитку тваринницької галузі в селі з метою хоча б часткової ліквідації безробіття.

Після зустрічі з сільським головою Сергій Козир також зустрівся з сільським трудівником Натоптою Олександром Анатолійовичем, він самотужки, з моменту розпаювання, обробляє свій земельний пай та пай своєї матері, після дощу в нього з’явилася вільна хвилинка для спілкування, а потім знову в поле, адже як кажуть в народі «Влітку один день рік годує». Олександр Анатолійович розповів, що на своїх ділянках висаджує - пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, використовує посівний матеріал середньої цінової категорії, а на елітне насіння нажаль не вистачає коштів. В цьому році в зв’язку з погодними умовами соняшник дуже слабкий, а от пшениця доволі непогана вродила.

Після збору врожаю постане питання його реалізації, адже перекупники та зернотрейдери «майже за копійки», за ціну набагато нищу за ринкову скуповують зерно в таких сільських трудівників, як Олександр Анатолійович. Тож побажаємо їм Всім високих врожаїв та підтримки держави в їхній нелегкій праці.

Альбом: Робоча поїздка до Волоськобалаклійської сільської ради
Альбом: Робоча поїздка до Волоськобалаклійської сільської ради
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/851 | Переглядів: 646Дата публікації: 12:15 16.07.2020