Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Довгоочікувана подія
Довгоочікувана подія

Поділитися новиною:

Довгоочікувана подія

14 листопада 2018 року в селі Борівське відбулася презентація реалізованого міні-проекту в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» «Спортивна родина – здорова країна» (відновлення функціонування спортивної споруди).

В заходах взяли участь депутат Харківської  обласної ради  Ісламов Вісхан Алавдієвич, голова районної ради Наталія Онищенко, голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, Борівський сільський голова Наталія Чикор та голова батьківського комітету Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вікторія Куріпка.

В рамках міні-проекту було відновлено функціонування стадіону (заміна глядацьких місць на трибунах довжиною 168 метрів та оновлення футбольних воріт).

Зроблено ремонт побутових приміщень, роздягалень, суддівської кімнати, підлоги, допоміжних приміщень загальною площею 270 м2. Замінено 7 металопластикових вікон та вхідні двері.

Відновлено зовнішнє електропостачання та електропостачання побутової будівлі.

Реалізація даного міні-проекту дасть змогу займатися спортом жителям села Борівське не зважаючи на пори року, а також гостинно приймати спортивні команди з інших сільських рад для проведення турнірів та змагань з багатьох видів спорту.

Так як стадіон знаходиться поряд Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, це дасть змогу проводити уроки фізкультури на свіжому повітрі, а встановлення освітлення на спортивній споруді покращить заняття спортивних гуртків у вечірні години.

Бюджет проекту становив 222270 грн., в тому числі:

           - з обласного бюджету 111160 грн.

           - сільського бюджету  100000 грн.

           - кошти конкурсанта  11110 грн. 

Альбом: Довгоочікувана подія
Альбом: Довгоочікувана подія
Альбом: Довгоочікувана подія
Альбом: Довгоочікувана подія
Альбом: Довгоочікувана подія
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/86 | Переглядів: 340Дата публікації: 16:52 14.11.2018
Версія для слабо- зорих