Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Міжнародний день студента
Міжнародний день студента

Поділитися новиною:

Міжнародний день студента

Щороку, 17 листопада відзначається Міжнародний день студента.

Шановні студенти, прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди вашого свята! Студентське життя - це найцікавіший, веселий і водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для Вас, молодих та сміливих, нічого недосяжного немає.

Вітаю всіх тих, хто був студентом і ніколи не забуде свої студентські роки та протягом усього життя залишиться молодим, бо має в душі та очах незгасимий студентський вогник.

Щиро бажаю колишнім і нинішнім студентам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Щастя Вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентського життя. Зі святом Вас!

 

З повагою,

голова районної ради                                                                                       Онищенко Н.В.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/88 | Переглядів: 511Дата публікації: 13:30 16.11.2018