Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

27-29 липня - онлайн-конференція “Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка”
27-29 липня - онлайн-конференція “Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка”

Поділитися новиною:

27-29 липня - онлайн-конференція “Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка”

27-29 липня в межах Програми “Добре врядування” Аспен Інститут Київ проведе онлайн-конференцію “Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка”.

Пандемія COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження завдали суттєвого удару по діяльності малого та середнього бізнесу. На тлі глобальної економічної рецесії МВФ прогнозує українській економіці спад на 8,2%, а кількість зареєстрованих безробітних уже сягнула півмільйона осіб. Наслідки економічної кризи для місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу в регіонах ще більш відчутні. Без залучення нових джерел фінансування та підтримки бізнес в ОТГ залишається на межі банкрутства. 

Мета  онлайн-конференції – допомогти представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про державні програми підтримки, можливості проектів міжнародної технічної допомоги та міжнародних організацій, а представникам місцевого самоврядування – визначити шляхи спільної дії з місцевим бізнесом для забезпечення добробуту мешканців громад.

Програма онлайн-конференції включає три тематичні потоки:

  • програми державної підтримки бізнесу (27 липня);
  • програми та проєкти міжнародних організацій та проєктів технічної допомоги (28 липня);
  • кращі практики в ОТГ з розвитку підприємництва (29 липня).

До участі запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, а також бізнес-асоціацій України. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Mgs3qc31KGAHQPFU6

Реєстрація триває до 25 липня, 18:00. 

Онлайн-конференція буде проведена з використанням конференц-зв’язку zoom, зареєстровані учасники отримають посилання для входу у zoom-конференцію. 

Джерело: https://decentralization.gov.ua/news/12657

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/881 | Переглядів: 529Дата публікації: 08:14 27.07.2020