Анонс подій
20.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:20.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

21 листопада – День гідності та свободи
21 листопада – День гідності та свободи

Поділитися новиною:

21 листопада – День гідності та свободи

Шановні Шевченківці! Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не мирилися з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності.

Цей день - символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

Бажаю всім, аби відчуття власної гідності завжди супроводжувало вас і стало надійною запорукою свободи та справедливості у нашому суспільстві.

 

З повагою,

голова районної ради                                                                                                     Онищенко Н.В.

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/91 | Переглядів: 345Дата публікації: 09:00 21.11.2018
Версія для слабо- зорих