Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, визначених статтею 3 Закону України „Про запобігання корупції".

Так, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було викрито посадовців одного з районних відділів Головного управління Національної поліції в Харківській області, які обклали «даниною» наркозалежних. За даними слідства, група поліцейських, серед яких були представники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, вимагали гроші від наркозалежних, яких відстежували під час збирання наркотиків з так званих «закладок». Розмір хабара за не притягнення до кримінальної відповідальності становив від 500 до 1500 доларів США. Для отримання грошей фігуранти залучали посередників. Правоохоронці задокументували 5 фактів отримання учасниками групи хабарів на загальну суму майже 150 тис. грн.

Наразі чотирьом поліцейським повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368  КК України та вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/921 | Переглядів: 313Дата публікації: 13:10 07.08.2020