Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання
XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання

Сьогодні відбулося засідання Президії та пленарне засідання сорок першої сесії районної ради VII скликання

Після розгляду депутатських звернень, зауважень, запланованих питань та сформованого порядку денного на засіданнях комісій, затвердження обговореного в президії, депутати районної ради разом із очільником Наталією Онищенко та за присутності голови РДА Андрія Канашевича провели засідання 41 сесії районної ради сьомого скликання.

Розпочали з відкритого на минулому пленарному засіданні питання щодо врегулювання тарифів та ціноутворення на платні медичні послуги, що надає КНП «Шевченківська ЦРЛ» Шевченківської районної ради Харківської області. Доповіла і пояснила присутнім зміни та перерахування рівня рентабельності, порядок затвердження та калькуляцію встановлених цін заступник директора з економічних питань КНП «ЦРЛ» Світлана Плєхтан. Депутати розглянули ряд важливих питань: внесення змін до програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік; про внесення змін до Програми розвитку та забезпечення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» на 2018-2021 рр.; про затвердження програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2022 рр.; про затвердження програми територіальної оборони нашого району на 2020 рік; про списання матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі районної ради. Прийнято рішення про надання згоди на прийняття шкільного спеціалізованого автобусу ATAMAN – D 093S4 у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області. Автобус придбано на умовах співфінансування обласного та районного бюджетів. До речі на минулій сесії депутати виділили відповідні кошти у розмірі 250 тис. гривень.

Зокрема, заслухали присутні звіт про виконання районного бюджету за І півріччя поточного року від начальника фінансового управління райдержадміністрації Софії Азоян:

--- Доходи районного бюджету склали 5,5 млн грн за рахунок освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету, обласної дотації та трансфертів сільських рад, а також податкових надходжень. У графі видатків заборгованість відсутня, а загальна сума по загальному і спеціальному фондах становить 6,9 млн грн.

Детальніше про те, які заходи будуть виконані за рахунок районного бюджету доповіла  Ольга Савченко - головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля:

--- За рахунок субвенцій з обласного та державного кошторису надходження отримали КНП «Центральна районна лікарня» (на капітальний ремонт приміщень поліклінічного корпусу). Субвенції з сільських бюджетів згідно заключних договорів передано сектору освіти РДА (придбання необхідного обладнання для Василенківської ЗОШ, Гетьманівського й Новомиколаївського ліцеїв; підвіз дошкільнят в Старовірівський ліцей, виготовлення проекту системи пожежної сигналізації в Безм᾿ятежненському ліцеї.  Кошти отримало і управління соціального захисту населення на пільговий проїзд громадян. Первинна медична ланка отримала фінансову підтримку на стимулювання медперсоналу і на забезпечення паливно-мастильними матеріалами для санітарного автотранспорту. Інші статті витрат здійснено за рахунок коштів вільного залишку районного бюджету та перенесення асигнувань.

Прийняті рішення нададуть змогу добудувати поліклінічний корпус в лікарні, провести поточний ремонт ганку хірургічного корпусу  центральної лікарні, придбати електрохірургічний апарат, підтримати первинну ланку медицини, забезпечивши виплати стимулюючих медичному персоналу, а також придбати довгоочікуваний гематологічний аналізатор; почати освітній процес, виконуючи всі карантинні вимоги в усіх школах району, забезпечити підвіз і харчування учнів, покращити матеріально – технічну базу закладів освіти району, забезпечити виплати пільгових пенсій лікарям до кінця року, відремонтувати балкон районного будинку культури,  а також декілька кабінетів РБК, поповнити бібліотечні фонди новою літературою, а також придбати для бібліотек і шкіл району книги Андрія Булиги «Солдати Перемоги» та «Історія Шевченківщини в архівних документах». Також згідно Положення про кращих учнів буде проведено нагородження переможців всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Для забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру виділено кошти на придбання меблів та дидактичного обладнання. Також буде відремонтовано спортмайданчик зі штучним покриттям на території Шевченківського ліцею та встановлено вікна для класів ДЮСШ.

В ході засідання також, традиційно на передодні святкування річниці Незалежності України, депутати затвердили рішення про присвоєння Почесного звання «Почесний громадянин Шевченківщини» Віктору Івановичу Гарячому, Миколі Івановичу Ковальову  та Федору Гавриловичу Гриценку (посмертно). Вітаємо шановних людей нашого краю з цією відзнакою. Згідно Положення про порядок присвоєння Почесного звання, церемонія нагородження відбудеться до загальнодержавного свята Дня Незалежності України.

Також депутати районної ради ініціювали питання виділення коштів на придбання гематологічного аналізатора для КНП «Центр первинно медико-санітарної допомоги шевченківського району» та коштів у сумі 100 тис грн. на співфінансування ремонту підлоги у Новомиколаївському ліцеї, що було узгоджено та підтримано на всіх рівнях.

Питання порядку денного опрацювали злагоджено і голосування пройшло без затримок. Адже всі поточні проблеми, що потребували нагального вирішення заздалегідь були обговорені депутатими, - зазначила Наталія Володимирівна.

Альбом: XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: XLІ сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/960 | Переглядів: 1227Дата публікації: 17:22 19.08.2020