Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Конкурс грантів від посольства Словаччини в Україні
Конкурс грантів від посольства Словаччини в Україні

Поділитися новиною:

Конкурс грантів від посольства Словаччини в Україні

Словацьке агентство з розвитку міжнародної співпраці оголошує конкурс малих грантів. Допомога фінансується SlovakAid та спрямована безпосередньо на невеликі проєкти, які представляють собою більш гнучку, оперативну та ефективну фінансову підтримку країн, що розвиваються.

Подані проєкти повинні бути пов’язані з галузями якісної освіти, охорони здоров’я, сферою управління та побудови громадянського суспільства, безпекою харчових продуктів та сільського господарства, інфраструктурою та сталим використанням природних ресурсів, підтримкою створення ринкового середовища.

Конкурс пропозицій відкритий для зареєстрованих юридичних осіб: неурядових організацій, некомерційних суб’єктів та органів місцевого самоврядування.

  1. ПОСТАВНИК

Ця модальна допомога Словацької офіційної допомоги з розвитку фінансується від SlovakAid та спрямована безпосередньо на невеликі проекти, які представляють собою більш гнучку, оперативну та ефективну фінансову підтримку країн, що розвиваються.

Постачальник: Словацьке агентство з міжнародного співробітництва з розвитку

Контактний пункт: Посольство Словацької Республіки в Києві

Адреса: Ярославов Вал чи. 34, 019 01, Київ, УКРАЇНА

Телефон: +38 044 272 03 10

Електронна пошта: emb.kiev@mzv.sk

  1. ЗАПИТАНА СУМА

Максимальна сума безповоротного фінансового внеску – максимум 10 000 EUR на проект.

Максимальна кількість обраних проектів обмежена бюджетом, виділеним на цей конкурс пропозицій, який становить 40 000 EUR.

  1. ВІДТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ

Тривалість кожного проекту становить від 6 до максимум 12 місяців, починаючи з дати підписання Угоди між Словацьким агентством міжнародного співробітництва з розвитку та кінцевим бенефіціаром.

  1. ПРЕОРИТЕТИ СЕКТОРУ

Подані проекти повинні бути пов'язані з галузями якісної освіти, хорошого здоров’я, хорошого управління та побудови громадянського суспільства, безпекою харчових продуктів та сільського господарства, інфраструктурою та сталим використанням природних ресурсів, підтримкою створення ринкового середовища.

Пропозиції повинні відповідати Стратегії Словацької Республіки розвитку співробітництва на 2019-2020 роки. Проектні пропозиції, які не відповідають цілі цього заклику для подання пропозицій, не приймаються.

  1. ПРАВИЛЬНІ ЗАЯВКИ

Конкурс пропозицій відкритий для зареєстрованих юридичних осіб:

НУО, некомерційні суб'єкти та місцева влада.

  1. СРОК ВИПУСКУ

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 15 жовтня 2020 року. Проектні пропозиції мають бути надіслані як в електронному вигляді (електронною поштою: emb.kiev@mzv.sk), так і в паперовій формі, до Посольства Словацької Республіки в Києві.

Заявки на копії (заповнені, підписані та скріплені печаткою) із відповідною супровідною документацією (реєстраційні документи організації-заявника та резюме ключових представників, відповідальних за реалізацію проекту англійською мовою) мають бути надіслані до посольства Словаччини не пізніше 15 жовтня 2020 року дана кінцева дата. Заявки, отримані після цієї дати, не приймаються.

  1. МАТЕРІАЛ ЗАЯВЛЕННЯ

Більш детальна інформація http://за посиланням

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/979 | Переглядів: 586Дата публікації: 10:06 27.08.2020