Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Привітання голови Шевченківської районної ради з Днем знань
Привітання голови Шевченківської районної ради з Днем знань

Поділитися новиною:

Привітання голови Шевченківської районної ради з Днем знань

Шановні педагоги, дорогі учні та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року та всенародним святом – Днем знань!

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Від щирого серця вітаю всіх дівчаток та хлопчиків, які 1 вересня увійдуть до класів і сядуть за парти. Досягайте вершин наук, впевнено долайте труднощі, творчо ставтеся до справи і досягайте бажаного на своєму життєвому шляху!  

Учням випускних класів бажаю твердої упевненості в тому, що тільки знання відкривають людині чудовий і неосяжний світ, дають великі можливості для того, щоб реалізувати всі свої здібності, досягти великих успіхів у житті. Адже це так важливо і для Вас, і для Ваших батьків.

Особливі слова вдячності вчителям. Хай новий навчальний рік стане для кожного з вас благодатним. Хай заколоситься засіяна вами освітня нива!

Шановні батьки, щиро вітаю Вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші кроки у країну знань, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, рідне селище, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності. 

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

З повагою,

Голова Шевченківської районної ради                            Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/981 | Переглядів: 727Дата публікації: 07:57 01.09.2020