Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Про хід реалізації мініпроєктів
Про хід реалізації мініпроєктів

Поділитися новиною:

Про хід реалізації мініпроєктів

На завершальній стадії перебувають освітні мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році.

Сьогодні заступником голови районної ради С. Козирем було проведено їх обстеження.

Батьківський комітет Шевченківської ЗОШ №1  на чолі з розпорядником коштів  сектором освіти Шевченківської райдержадміністрації активно втілюють в життя  мініпроєкт «Від благоустрою шкільної їдальні до  забезпечення здоров’я дітей». Мініпроєкт знаходиться на фінальній стадії реалізації. Наразі вже повністю завершені ремонтні роботи, закуплено столи та стільці. Лишилося зовсім трохи – облаштувати меблями їдальню та гостинно зустрічати своїх учнів.

Батьківська рада Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради разом з розпорядником коштів сектором освіти Шевченківської райдержадміністрації активно втілюють в життя мініпроєкт «Опорному освітньому закладу-сучасний бібліотечно-інформаційний центр». Реалізація даного мініпроєкта знаходиться на завершальному етапі. Всі ремонтні роботи завершені, лишилося облаштування бібліотеки меблями, персональними комп’ютерами та планшетами.

Батьківський комітет КЗ «Новомиколаївський  ліцей» на чолі з розпорядником коштів - сектором освіти Шевченківської районної державної адміністрації активно реалізують мініпроєкт «Сучасним дітям – сучасний інформаційно-комп’ютерний центр». Вже закуплено столи, стільці та комп’ютерну техніку. Наразі залишилися роботи по зібранню меблів та встановлення і налаштування персональних комп’ютерів.

Також відповідно до затверджених графіків ведуться роботи по іншим мініпроєктам.

Шевченківське товариство рибалок-аматорів «Аматор» на чолі з розпорядником коштів КНП «Шевченківська ЦРЛ» проводять активну роботу по реалізації мініпроєкту «Затишне та оснащене приймальне відділення - початок якісного лікування». Наразі вже частково виконані ремонтні роботи. В деяких кімнатах завершено облаштування стін та підлоги плиткою, встановлено вхідні двері та придбано операційний стіл для операційної кімнати.

Шевченківське районне реєстрове козацьке товариство разом  з сектором культури Шевченківської районної адміністрації втілюють в життя мініпроєкт «Від минулого до  сьогодення». Всі ремонтні роботи завершено. Наразі очікуються для встановлення одна з головних експозицій музею присвячена поетапному представленню історії Шевченківщини, яка буде поділена на сім зон:  

  • Природа краю
  • Історія зеленого краю та міжвоєнний період
  • Участь жителів району у Другій Світовій Війні
  • Розвиток району від післявоєнного періоду до часів перебудови
  • Почесні жителі району
  • Центральна тематична установка
  • Життя та успіхи району при Незалежній Україні.

Всі мініпроєкти виконуються в прискореному режимі, а тому, ми впевнені, що всі об’єкти будуть вчасно завершені та гостинно відкриють двері для свої відвідувачів.

Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Альбом: Про хід реалізації мініпроєктів
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/982 | Переглядів: 729Дата публікації: 16:38 27.08.2020