home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

02.04.2018

Виїзний семінар-нарада

     Тридцятого березня 2018 року на базі Борівської сільської ради відбувся виїзний семінар-нарада сільських та селищного голів. На заході були присутні голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко, голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Обговорювалися питання соціально-економічного розвитку Борівської сільської ради. Голова сільська голова Наталія Чикор ознайомила всіх присутніх з соціальними об’єктами селища Борівське та розповіла про майбутні плани роботи, щодо покращення життя громади. Відбувся плідний обмін досвідом в роботі між присутніми головами сільських рад, керівниками та присутніми фахівцями підрозділів РДА.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко