home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

03.03.2018

У Харкові завершився заключний тренінг з лідерства навчального Проекту Української асоціації районних та обласних рад

  Вчора, 2 березня, завершився триденний тренінг з лідерства для представників органів місцевого самоврядування Харківщини. Це заключне навчання із зазначеної теми у рамках навчального Проекту Української асоціації районних та обласних рад «Підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку», що реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою».
 
  У заході взяли участь посадові особи та депутати Обласної ради, районних, міських сільських та селищних рад, а також рад об’єднаних територіальних громад.
 
  Шевченківщину на тренінгу представляла голова Шевченківської районної ради Онищенко Наталія Володимирівна.
 
  Нагадаємо, що у рамках зазначеного навчального Проекту Асоціацією буде проведено ще два тренінги на тему «Забезпечення регіонального та місцевого розвитку» - 14-16 березня у Києві та 26-28 березня у Одесі.


За матеріалами сайту http://uaror.org.ua/

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко