home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

03.11.2017

Збори Асоціації органів місцевого самоврядування

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко 2 листопада 2017 року прийняла участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Із промовами під час засідання виступили президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко, заступник директора Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги – начальник другого відділу моніторингу і контролю державної допомоги Антимонопольного комітету України Антон Балаба,  директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Тетяна Піпченко, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президент Асоціації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.

Учасники Загальних зборів, зокрема, розглянули питання основних положень пенсійної реформи України; практичних кроків Уряду щодо забезпечення енергонезалежності України.

Були поінформовані щодо ходу реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» та шляхів його вдосконалення; щодо практичного досвіду організації співробітництва територіальних громад Близнюківського району; особливостей регіонального самоврядування в Україні. Перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації також доповів про проект Плану роботи Асоціації на 2018 рік.

За матеріалами офіційного сайту Харківської обласної ради

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко