home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

05.03.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ 
Петропільської сільської ради 


У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011 року Петропільська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації, а саме:

  Про надання дозволу на розроблення детального плану території, розташованої по вул. Центральна (між меморіалом та магазином) в с. Петропілля Шевченківського району Харківської області для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Петропілля

Замовник проекту детального плану: Петропільська сільська  рада Шевченківського району Харківської області, згідно рішення ХVІ сесії VІІ скликання Петропільської сільської  ради  від 13.02.2018 року.

Виконавець робіт: ПП “Градпланпроект”. Головний архітектор проекту:               Капустенко С.В. (кваліфікаційний сертифікат Серія АА № 002975 від 13.05.2016 року).

 Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.

Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території с. Петропілля;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території                        с. Петропілля;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території                             с. Петропілля, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію с. Петропілля;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

8. Пропозиції, подані особами не з числа вище визначених, або подані після 25.03.2018 року залишаються без розгляду.

 Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу Петропільської сільської ради: 63650, Харківська область, Шевченківський район с. Петропілля, вул. Центральна, 38в до 25.03.2018 року.

Відповідальний за проведення обговорення та за організацію розгляду пропозицій секретар Петропільської сільської ради Єременко В.А.

З проектом детального плану території, розташованої за адресою вул. Центральна (між меморіалом та магазином) в с.Петропілля Шевченківського району Харківської області,  для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Петропілля , можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою с.Петропілля , вул. Центральна, 38в  на інформаційному стенді.

Петропільська сільська рада

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко