home

 

      Іменинники тижня:

 

 

06.12.2017


День Збройних сил України


Шановні захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери!
     6 грудня - День Збройних сил України. Від імені районної ради та її депутатів щиро вітаю Вас із професійним святом! На Ваші мужні плечі покладено надзвичайно важливі державні завдання з оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України. Сьогодні українські військові гідно забезпечують обороноздатність нашої держави, несуть службу задля збереження миру, безпеки і свободи нашого народу. У цей день висловлюю Вам, шановні військовослужбовці, вдячність за Ваш високий професіоналізм, відповідальність, патріотизм, вірність службовому обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, життєвої наснаги та успіхів у Вашій благородній справі захисту України!
 

З повагою,
Голова районної ради                                                                                                                                          Онищенко Н.В.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко