home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

06.12.2017


День Збройних сил України


Шановні захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери!
     6 грудня - День Збройних сил України. Від імені районної ради та її депутатів щиро вітаю Вас із професійним святом! На Ваші мужні плечі покладено надзвичайно важливі державні завдання з оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України. Сьогодні українські військові гідно забезпечують обороноздатність нашої держави, несуть службу задля збереження миру, безпеки і свободи нашого народу. У цей день висловлюю Вам, шановні військовослужбовці, вдячність за Ваш високий професіоналізм, відповідальність, патріотизм, вірність службовому обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, життєвої наснаги та успіхів у Вашій благородній справі захисту України!
 

З повагою,
Голова районної ради                                                                                                                                          Онищенко Н.В.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко