home
 
 
 

 

07.11.2017

 Обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування»
 
    Сьогодні 7 листопада 2017 року в Харківському регіональному інституті державного управління проходе ІІ тур обласного конкурсу  «Кращий працівник місцевого самоврядування».
Цього року Шевченківський район представляють в наступних номінаціях:
    -Кращий голова районної ради  - Онищенко Наталія Володимирівна – голова Шевченківської районної ради;
    -Кращий сільський голова -  Сергієнко Тетяна Миколаївна –Великохутірський сільський голова;
    -Краща посадова особа сільської, селищної, міської  ради – Кобзарьова Людмила Василівна – секретар Аркадівської сільської ради;
    -Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради – Венедіктова Ірина Миколаївна -  радник голови районної ради з  питань юридичного забезпечення.
     Тож побажаємо всім успіхів та досягнення мети в перемозі в усіх номінаціях!


 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко