home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

07.12.2017

Привітання захисників країни


     Шостого грудня 2017 року в актовому залі Шевченківської районної ради військовослужбовців Шевченківщини із професійним святом привітали голова районної ради Н.Онищенко, голова райдержадміністрації В.Приходько, військовий комісар Шевченківського РВК у Харківської області підполковник Д.Поткін.

     Почесними грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток обороноздатності держави були нагороджені кращі військовослужбовці, працівники районного військового комісаріату, демобілізовані бійці АТО, меценати та волонтери.

                 

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко