home
 
 
 

 

09.11.2017

 Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
 
    Дев'ятого листопада голова районної ради Н. Онищенко разом з головою районної державної адміністрації В.Приходьком в районному будинку культури привітали працівників культури з їх професійним святом. В цей святковий день багатьох працівників було нагороджено почесними грамотами та відзнаками. На завершення всі присутні змогли переглянути чудову концертну програму Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю.
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко