home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

09.11.2017

 Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
 
    Дев'ятого листопада голова районної ради Н. Онищенко разом з головою районної державної адміністрації В.Приходьком в районному будинку культури привітали працівників культури з їх професійним святом. В цей святковий день багатьох працівників було нагороджено почесними грамотами та відзнаками. На завершення всі присутні змогли переглянути чудову концертну програму Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю.
 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко