home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

10.10.2017

 Святкування 359-річниці села Волоська Балаклія

 

     Нещодавно відбулося святкування найстарішого населеного пункту на території нашого району села Волоська Балаклія. Голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко та Голова Шевченківської РДА Валерій Приходько привітали всіх жителів села з цим святом. Керівництво району вручили грамоти колективу сільської амбулаторії сімейного лікаря, керівнику ФГ «Зоря» і завідуючим сільським клубом та бібліотеки. Аматорські колективи села виступили з піснями, гумористичними сценками, танцями.


 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко