home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

11.01.2018

Селекторна нарада


     11 січня 2018 року в залі засідань Шевченківської районної ради залучені фахівці прийняли участь в обласній селекторній нараді на тему: "Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" у 2018 році". На селекторі були присутні голова Шевченківської районної ради Онищенко Н.В., заступник голови РДА Бондаренко В.В., голови сільських рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, інших зацікавлених сторін.

     На нараді були підбиті підсумки проведення конкурсів 2017 року, оприлюднено план заходів та конкурсну документацію й способи її подання у поточному році.

     Спеціалістами обласного апарату було проінформовано про цьогорічні нововведення у правилах проведення конкурсу. Були надані відповіді на питання присутніх.

     Для довідки: у минулому році міні-проектів у Харківській області реалізовано на 60 мільйонів гривень. Цього року конкурс проходитиме зі змінами: по-перше, збільшено суму фінансування на міні-проекти з 200 тис. грн. до 300 тис. грн.; по-друге, введена ще одна номінація, що буде стосуватися співробітництва територіальних громад й це вже будуть більш масштабні проекти загальною вартістю  понад 1,5 млн грн. Важливою також є номінація «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму», у рамках якої відбуватиметься відновлення  пам'яток культури задля підвищення привабливості регіону як туристичного.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко