home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

114 річниця селища Шевченкове

Недільного вечора шевченківці відзначили  одне з найбільш улюблених  своїх свят – День селища. Цей день народження вже 114 для нашого населеного пункту.

    На прикрашеному майдані  біля РБК зібралися жителі, без перебільшення можна сказати,  від малого до старого. Особливо постаралася місцева влада для дітлахів:  цікава мультиплікаційна програма, пересувний зоопарк, дві надувних гірки, батути, яскраві кульки та іграшки.
                  
    Традиційні виступи місцевих артистів переплелися з цікавими та оригінальними конкурсами за участю найкрасивіших шевченківських  наречених, одягнених у  білосніжні  весільні сукні, які пригостили публіку святковим тортом.
     Кульмінацією вечора став прекрасний святковий феєрверк.

      

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко