home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

12.02.2018

     Семінар-нарада

     Дев'ятого лютого 2018 року в залі засідань Шевченківської районної ради відбувся семінар-нарада на якому були присутні представники громадських організацій, батьківських рад закладів освіти та культури, голови ОСББ, органів самоорганізації населення, голова Шевченківської районної ради Н.Онищенко та голова Шевченківської РДА В.Приходько.
    З інформацією перед мешканцями громади виступили представники виконавчого апарату обласної ради та Асоціації ОМС Харківської області.
    Заступник  начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Оксана Усань та координатор Центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Пронькіна надали методичну допомогу у питанні участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» та організації співробітництва територіальних громад.
    Було проінформовано про нове Положення про проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2018 рік, прийняте на пленарному засіданні XIII сесії Харківської обласної ради VII, в якому суттєво змінилися умови проведення конкурсу. Виступаючі надали вичерпні відповіді на питання учасників заходу.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко