home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

12.12.2017

Відкриття Безм'ятежненського НВК

     11 грудня 2017 року на базі Безм’ятежненської сільської ради за участю голови районної ради Н.Онищенко, голови Шевченківської РДА В.Приходько, директорів сільгосппідприємств та установ Шевченківського району відбувся виїзний  семінар-нарада  сільських та селищного голів. Основна мета семінару - обмін досвідом. Презентувала роботу Безм'ятежненської сільської ради голова - Буценко Олена Олександрівна.  Сільський голова розповіла про життя громади, зміни які відбулися за останній час, перспективи розвитку. Гостям було продемонстровано нове обладнання амбулаторії, котел для опалення сільського клубу, більярдна кімната, нові вікна та двері, інше.

Гості семінару відвідали місцевий Свято - Троїцький храм та взяли участь у Молебні.

Наступним етапом презентації були урочистості з нагоди відкриття дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу (НВК). В рамках створення НВК в приміщенні школи після ремонту за кошти сільської та районної рад запрацював дитячий садочок для найменнших жителів Безм'ятежного та навколишніх сіл.
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко