home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

14.12.2017

 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 
     Страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобиля. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено з Прип’яті та довколишніх районів. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі.
     У цей день ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.
     Шановні ліквідатори! Особисто від себе та всього депутатського корпусу щиросердно дякую за ваш подвиг. Бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, злагоди та добра. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші героїчні справи.З повагою,
Голова районної ради                                                                                                                                                Онищенко Н.В.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко