home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

15.02.2018

Загальні збори      

  14 лютого 2018 року голова Шевченківської районої ради Наталія Володимирівна Онищенко прийняла участь в засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, яке проходило у Будинку рад м. Харкова. На зборах також були присутні Чернов Серігй Іванович, президент Асоціації, голова Харківської обласної ради, Світлична Юлія Олександрівна, голова Харківської обласної державної адміністрації. На засіданні були розглянуті та обговорені наступні питання:

- Про взаємодію територіальних підрозділів Національної поліції з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення публічної безпеки та порядку у територіальних громадах області.
 
- Про практичні кроки реформи сільської медицини.
 
- Про заходи з покращення доріг місцевого значення. Можливості  цільового дорожнього фонду Харківської області.
 
- Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо компенсації місцевим радам втрат пов’язаних з наданням пільг залізничному транспорту.
 
- Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо порядку розподілу коштів екологічного податку.
  
- Про звіт ревізійної комісії Асоціації про виконання кошторису надходжень та видатків у 2017 році.
 
- Про рекомендації Державної регуляторної служби України щодо виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 
- Про деякі питання реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

За результатами обговорення присутні делегати прийняли відповідні рішення.

 

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко