home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

16.02.2018

 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

     П'ятнадцятого лютого 2018 року в залі засідань Шевченківської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану. З словами привітання виступили голова Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько, голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко, голова районної організації ветеранів Афганістану Валерій Пушкарьов.

     З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан керівниками району були відзначені Почесними грамотами та Подякою запрошені ветерани. Працівники районного будинку культури своїми виступами створили неповторну святкову атмосферу. Завершилися урочистості покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям та вшануванням загиблих хвилиною мовчання.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко