home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

19.02.2018

Свято Масляної

Багатолюдно було 17 лютого 2018 року на площі біля районного будинку культури. Присутні були жителі не тільки з райцентру але і з багатьох сіл Шевченківського району.

З привітаннями до присутніх виступили голова райдержадміністрації Валерій Приходько та голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко.

З піснями та танцями виступали колективи з різних сіл та селища нашого району.

Більше десяти організацій та колективів прийняли активну участь в імпровізованому конкурсі на краще відзначення кінця зими. Не пас задніх та прийняв активну участь і колектив Шевченківської районної ради, пропонуючи різноманітні страви. Конкурсна комісія оцінювала презентації за різними критеріями: оригінальність одягу учасників, оформлення, різноманітність та презентація страв, сума виручених коштів від благодійного продажу. Всі кошти отримані від продажу смаколиків були спрямовані на благодійність.

Святкування продовжувалося різноманітними конкурсами, естафетами та іншими народними забавами.

Підсумовуючи можна впевнено сказати - свято вдалося на славу!


 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко