home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

20.12.2017

Відкриття скеледрому

     В спортивному залі ліцею районної ради 20 грудня 2017 року було урочисто відкрито туристичний скеледром. Це перша така споруда у нашому районі. На урочистому заході були присутні голова Шевченківської районної ради Н.Онищенко, голова Шевченківської РДА В.Приходько, директор КУ "Спорт для всіх" В.Чабанний інші запрошені.


     З словами привітань до присутніх звернулися керівники району. В виступах акцентувалася увага на необхідності всебічного фізичного розвитку молодого покоління. І відкриття скеледрому є тільки одним із етапів по розвитку фізичної культури та спорту у Шевченківському районі.

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко